Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 8 з 92 ПершаПерша 12345678910111213141516171858 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1840, показано з 141 по 160.

Тема: Велодорожки и современные концепции градостроительства

  1. #141
    Аватар для BYN
    Реєстрація
    05 січень 2007
    Дописів
    1 512

    Типово

    Мы знаем девушек, которым волны асфальта не проблема....
    2013 — 4945 км; 2014 — 8550 км; 2015 — 6098 км; 2016 — 7431 км; 2017 — 6200 км; 2018 — 8200 км.

  2. #142
    Аватар для DiMMMaS
    Реєстрація
    17 листопад 2006
    Звідки Ви
    %earth%\ Ukraine\ Dnipro\ left bank.iso
    Дописів
    2 142

    Типово

    А я вот никак не могу представить себе как начертить выделенную полосу для ГТ с левого берега на правый? А уж физически отделять эту полосу от остальных должно выглядеть вообще феерично. Стоит только кому-то из ушатаного ГТ там поломаться. Периодические колонны троллейбусов разве не вразумляют одержимых.

  3. #143
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від липка Переглянути допис
    Бадди, в Вашем плане по Новому мосту меня смущает пара моментов:
    1) Вы предполагаете поместить вело- и ГТ в одну полосу? Но это же очень опасно! Маршруточники, такое впечатление, вообще не воспринимают вело на дороге. Как будто их нет Меня лично пару раз чуть не выдавили на бордюр. А из троллейбуса, скорее всего, велосипедисат можно просто не заметить.
    2) Вело и пешеходы на одной полосе - тоже очень опасно, в первую очередь, для пешеходов. Или одна полоса на нынешнем тротуаре (если возможно), но широкая и с обозначенной границей (однонаправленная на одной стороне моста), или отдельная полоса для вело не на троутаре.

    Физическое разделение полос на НМ - очень поддерживаю. В нынешних условиях никогда в жизни не поеду на мост на велосипеде - очень страшно
    1) Якщо ви уважно слухали прес-конференцію чи уважно читали - я казав, що це така собі тимчасова і найдешевша міра, яка хоч трохи поліпшить ситуацію з велорухом на НМ. І якщо ви уважно слухали, я пропонував суміщену ГТ-велосмугу за 1 дуже важливої умови: ліміт швидкості має бути 40 км/год рівно! Без жодних допусків в +10 чи +20 км/г. І ніяких приватних авто у правій смузі, ніяких обгонів чи випереджень. Саме тоді це рішення, як первинний, мінімальний захід буде працювати.

    2)А так я пропоную реконструкцію хідників з розширенням: старий хідник - у велодоріжку, нову конструкцію з металу - у хідник... Що ж до пішоходи/велосипедисти в одній смузі - така річ практикується в Європі за умови малого пішого потоку на тротуарі/хіднику і ліміту швидкості велосипедиста 15 км/г. Чесно кажучи, я взагалі за те, щоб у ПДД змінили пункт про тротуари для велосипедистів: рух щоб дозволили, але зі швидкістю не більше 15 км/г і за умови надання пріоритету в русі пішоходам.

    Щодо їзди по НМ велом зараз: я до речі теж донедавна боявся їздити по НМ велом... Хоча вже був досвід по Амурському, який, кажуть, більш небезпечний... Але ось на початку грудня я кілька разів проїхався Новим мостом: так, ризик є, але головне впевнено триматися на дорозі у правій смузі і не їхати більше 20 км/г - там на конструктивних швах дуже великі горби-напливи асфальту/бітуму...

  4. #144
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від super Переглянути допис
    Абсолютно справедливо. На велодорожках проблема снега будет решаться по аналогии с пешеходными дорожками, то бишь никак...
    Но... В целом начинание правильное. Если велодорожки вообще будут, то потом можно будет долбить насчёт их обслуживания
    . Сейчас же это пока мечты.

    ЗЫЖ сегодня проблематично ехалось и по дороге (снежная каша) и по тропинкам, которые остались от пешеходной зоны (узкие и неравномерно растоптанные).
    Я звичайно передбачаю проблеми з чищенням снігу на велодоріжках... Але, наприклад, в Копенгагені велодоріжки від снігу чистять першими! При чому не вантажівками/тракторами/екскаваторами, а маленькими карами 1...1,3 м завширшки з жорсткою щіткою (сніг невтрамбований - легко вимітається, лишаючи голий асфальт, а не накат)... Я думаю ми теж до цього прийдемо... Наразі завдання забезпечити безпечне пересування велосипедистів, особливо дітей 10-14 років (що не мають права рухатися по дорозі) принаймні у безсніговий період...

    До речі, Супер, хотів вас спитати: як на 2 колесах по сніговій каші їдеться?.. Баланс важко тримати?.. А то я вчора-сьогодні не наважився педалі крутити - пішов пішки на роботу... (6 км)...

  5. #145
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від Dима Переглянути допис
    Пихология езды парней и девушек отличается.Максимально правее по мосту ехать очень не удобно,а в случае девушек и опасно.Там такие волны асфальта,что ехать там уверенно просто не реально.Девушки таких ситуаций просто бояться.
    Я теж стараюся там по самому краю не їхати - тримаю приблизно 1 м від бордюру/відбіника...

  6. #146
    Аватар для Гагаринский
    Реєстрація
    26 червень 2008
    Звідки Ви
    Dnepropetrovsk
    Дописів
    11 676

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    2)А так я пропоную реконструкцію хідників з розширенням: старий хідник - у велодоріжку, нову конструкцію з металу - у хідник... Що ж до пішоходи/велосипедисти в одній смузі - така річ практикується в Європі за умови малого пішого потоку на тротуарі/хіднику і ліміту швидкості велосипедиста 15 км/г. Чесно кажучи, я взагалі за те, щоб у ПДД змінили пункт про тротуари для велосипедистів: рух щоб дозволили, але зі швидкістю не більше 15 км/г і за умови надання пріоритету в русі пішоходам.

    Заодно и автомобилям со скоростью до 15 км/ч.
    Для меня велосипедист на той набережной - такой же дибил как и автомобилист. И не нужно спорить. Это даже законодательно так.

    Пилять, тут уже не толкьо велодорожки хотят, а кары для их чистки. На улицу взляните. Вы где живете?

  7. #147
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від DiMMMaS Переглянути допис
    А я вот никак не могу представить себе как начертить выделенную полосу для ГТ с левого берега на правый? А уж физически отделять эту полосу от остальных должно выглядеть вообще феерично. Стоит только кому-то из ушатаного ГТ там поломаться. Периодические колонны троллейбусов разве не вразумляют одержимых.
    Ви ж розумієте, що поломка одиниці ГТ - це нештатна ситуація. В такому випадку допускається інший порядок дотримання смуг руху, включаючи право виїзду на сусідню смугу... Те саме стосується і приватних авто: якщо на середній чи лівій смузі ДТП, то авто мають право заїзду на смугу ГТ, попередньо пропустивши їдучий по ній автобус чи тролейбус... Навіть якщо будуть використовуватися гумові бордюри/відбійники зі стовпчиками для відокремлення смуги ГТ, думаю, їх легко можна буде тимчасово прибрати для об'їзду перешкоди у випадку НС...

  8. #148
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від Гагаринский Переглянути допис
    Заодно и автомобилям со скоростью до 15 км/ч.
    Для меня велосипедист на той набережной - такой же дибил как и автомобилист. И не нужно спорить. Это даже законодательно так.

    Пилять, тут уже не толкьо велодорожки хотят, а кары для их чистки. На улицу взляните. Вы где живете?
    Ви не забувайтеся: велосипедист - найближчий родич пішохода, а не автомобіліста ...
    Автомобіліст займає останній рівень у піраміді пріоритетів транспорту в місті - після пішоходів, велосипедів і ГТ...
    По-друге: якщо велосипедист і рухається по тротуару - він має пропускати вперед ідучих поряд пішоходів, давати їм дорогу в першу чергу, а не блимати-фафакати "роздайся море, гімно пливе"...
    З іншого боку велосипед більш маневрений: займаючи простір 0,7х1,5 м максимум він з легкістю може об'їхати стоячого пішохода, вивернути у проміжок поміж дерев, в разі чого - навіть злізти з вела тощо... Якщо ви на своєму авто зможете виконати подібні маневри , не завдавши ані найменших незручностей пішоходам - "господарям" тротуару - я ж нічого не маю проти...
    От наприклад: тротуар завширшки 3 м, на ньому стоїть парочка і цілується (мають повне право). При цьому від них до одного краю 0,25 м, до іншого - 1,75 м... Пішоходи пройдуть, велосипед об'їде Яким чином ви там пропхаєте авто? Рухати закоханих ви не маєте права - вони на тротуарі, який за визначенням є громадським місцем...

    А щодо чистки велодоріжок: ну чи ви сліпий, чи я не знаю: я ж чітко написав - згодом ми до всього прийдемо, не все одразу...
    Востаннє редагував buddy: 25.12.2012 о 16:31

  9. #149
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 480

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    Ви ж розумієте, що поломка одиниці ГТ - це нештатна ситуація. В такому випадку допускається інший порядок дотримання смуг руху, включаючи право виїзду на сусідню смугу... Те саме стосується і приватних авто: якщо на середній чи лівій смузі ДТП, то авто мають право заїзду на смугу ГТ, попередньо пропустивши їдучий по ній автобус чи тролейбус... ..
    Вы действительно в другой стране живете.
    Поломка ГТ - ситуация нештатная, но от этого не становится редкой или исключительной. И по каким правилам вы даете право другим ТС вьезжать/выезжать на полосы движения отделенные сплошной линией?

    ... Навіть якщо будуть використовуватися гумові бордюри/відбійники зі стовпчиками для відокремлення смуги ГТ, думаю, їх легко можна буде тимчасово прибрати для об'їзду перешкоди у випадку НС...
    А вы в кусе через какое время на место ДТП прибывают работники ГАИ? Пол жизни придется стоять на мосту после такой "тимчасовой" переделки....

    Резюме: слишком много "если".

  10. #150
    Аватар для Vandroiy
    Реєстрація
    22 серпень 2008
    Дописів
    1 829

    Типово

    Для того что бы было такое:

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    маленькими карами 1...1,3 м завширшки з жорсткою щіткою (сніг невтрамбований - легко вимітається, лишаючи голий асфальт, а не накат)
    Нужно не упираться против оплаты за это.

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    Єдине, що особисто мене трохи обурило - представник (чи голова) управління внутрішніх справ (по моєму так) щось почав нести про реєстрацію велосипедів, як транспортних засобів, та про те, що нібито велосипедисти мають платити дорожній збір, а також, що для них треба заново розробляти перелік правил дорожнього руху (ну то таке, в принципі, думаю згодом це все ми вирішимо на робочій групі).
    На-халяву ничего не бывает. Вы хоть в курсе сколько каждый автовладелец платит за дорожный сбор в год? И что мы за это получаем? Нечищенные дороги зимой, отсутствие асфальта летом... А вам тут все прям на-шару подавай

  11. #151
    Аватар для DiMMMaS
    Реєстрація
    17 листопад 2006
    Звідки Ви
    %earth%\ Ukraine\ Dnipro\ left bank.iso
    Дописів
    2 142

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    Ви ж розумієте, що поломка одиниці ГТ - це нештатна ситуація. В такому випадку допускається інший порядок дотримання смуг руху, включаючи право виїзду на сусідню смугу... Те саме стосується і приватних авто: якщо на середній чи лівій смузі ДТП, то авто мають право заїзду на смугу ГТ, попередньо пропустивши їдучий по ній автобус чи тролейбус... Навіть якщо будуть використовуватися гумові бордюри/відбійники зі стовпчиками для відокремлення смуги ГТ, думаю, їх легко можна буде тимчасово прибрати для об'їзду перешкоди у випадку НС...

    Кто это "легко" будет делать??? Какие службы??? Если такие разделители легко демонтируются кем угодно, то их сопрут ровно в день установки. Лично наблюдал этим летом картину. Останавливаюсь на светофоре ДТ. Тогда разделитель был огорожен конусами. Из впереди стоящей машины выходит водитель лет 40-45 (в авто к слову куча народу того же возраста), открывает багажник, кладет конус ограждения в багажник, закрывает садится и уезжает (все делается очень не спеша). И это при том что давно уже горит зеленый и все кто был спереди этого клоуна уже уехали. Я впал в ступор и вообще никак не среагировал от опупения, даже не фафакнул.

  12. #152
    Аватар для batoshka
    Реєстрація
    15 вересень 2009
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    4 494

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    Вы действительно в другой стране живете.
    Поломка ГТ - ситуация нештатная, но от этого не становится редкой или исключительной. И по каким правилам вы даете право другим ТС вьезжать/выезжать на полосы движения отделенные сплошной линией?

    А вы в кусе через какое время на место ДТП прибывают работники ГАИ? Пол жизни придется стоять на мосту после такой "тимчасовой" переделки....

    Резюме: слишком много "если".
    Вы просто образец большинства людей, тех, которые говорят: "Всё плохо, но менять ничего не нужно". Правильно Бадди говорил: "Развитие инфраструктуры города не должно выносится не на какие гражданские слушания. Это дело исключительно специалистов в данной сфере".

    Каденс важнее клиренса!

  13. #153
    Аватар для DiMMMaS
    Реєстрація
    17 листопад 2006
    Звідки Ви
    %earth%\ Ukraine\ Dnipro\ left bank.iso
    Дописів
    2 142

    Типово

    Цитата Допис від batoshka Переглянути допис
    Вы просто образец большинства людей, тех, которые говорят: "Всё плохо, но менять ничего не нужно". Правильно Бадди говорил: "Развитие инфраструктуры города не должно выносится не на какие гражданские слушания. Это дело исключительно специалистов в данной сфере".
    В том то и дело что специалистов в этой теме и не видно. Хотите, меняйте, потом опять меняйте и так по кругу только чур за собственный счет. Ну или за грант какого-нибудь демократического государства. За мой счет как налогоплательщика фиг вам всем. А на гражданских слушаниях еще и побить могут, правда страшно? Особенно те люди которые сегодня с утра потратили в ТРИ раза больше времени чтобы добраться в центр из-за всего лишь одного утырка в левом ряду.

  14. #154
    Аватар для Гагаринский
    Реєстрація
    26 червень 2008
    Звідки Ви
    Dnepropetrovsk
    Дописів
    11 676

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    Автомобіліст займає останній рівень у піраміді пріоритетів транспорту в місті - після пішоходів, велосипедів і ГТ...
    Это по чьей классификации?

  15. #155
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від Vandroiy Переглянути допис
    Для того что бы было такое:



    Нужно не упираться против оплаты за это.



    На-халяву ничего не бывает. Вы хоть в курсе сколько каждый автовладелец платит за дорожный сбор в год? И что мы за это получаем? Нечищенные дороги зимой, отсутствие асфальта летом... А вам тут все прям на-шару подавай
    Почнемо з того, що дорожній збір покриває не більше 40% потреби на дорожнью інфраструктуру... Решта береться з державної/міської казни - з податків усіх громадян, у тому числі й "безлошадних"... З іншого боку, велодоріжки так само необхідні, як і тротуар, як громадський транспорт - це невід'ємна частина інфраструктури сучасного міста... Тому що це - право громадян на вільне і безпечне пересування. Право, яке доступне всім без винятку, а не лише матеріально забезпеченим...
    Саме тому Дніпропетровськ все далі і далі скочується до рівня середньовічних міст... зі сміттєзвалищами посеред вулиці... Ви в такому місті хочете жити?..

  16. #156
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від DiMMMaS Переглянути допис

    Кто это "легко" будет делать??? Какие службы??? Если такие разделители легко демонтируются кем угодно, то их сопрут ровно в день установки. Лично наблюдал этим летом картину. Останавливаюсь на светофоре ДТ. Тогда разделитель был огорожен конусами. Из впереди стоящей машины выходит водитель лет 40-45 (в авто к слову куча народу того же возраста), открывает багажник, кладет конус ограждения в багажник, закрывает садится и уезжает (все делается очень не спеша). И это при том что давно уже горит зеленый и все кто был спереди этого клоуна уже уехали. Я впал в ступор и вообще никак не среагировал от опупения, даже не фафакнул.
    І менталітет міняти треба... Не так швидко, але треба... "Теорія розбитих вікон": бардак навколо спонукає людей на девіантну поведінку...

  17. #157
    Аватар для batoshka
    Реєстрація
    15 вересень 2009
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    4 494

    Типово

    Цитата Допис від DiMMMaS Переглянути допис
    В том то и дело что специалистов в этой теме и не видно. Хотите, меняйте, потом опять меняйте и так по кругу только чур за собственный счет. Ну или за грант какого-нибудь демократического государства. За мой счет как налогоплательщика фиг вам всем. А на гражданских слушаниях еще и побить могут, правда страшно? Особенно те люди которые сегодня с утра потратили в ТРИ раза больше времени чтобы добраться в центр из-за всего лишь одного утырка в левом ряду.

    Каденс важнее клиренса!

  18. #158
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від DiMMMaS Переглянути допис
    В том то и дело что специалистов в этой теме и не видно. Хотите, меняйте, потом опять меняйте и так по кругу только чур за собственный счет. Ну или за грант какого-нибудь демократического государства. За мой счет как налогоплательщика фиг вам всем. А на гражданских слушаниях еще и побить могут, правда страшно? Особенно те люди которые сегодня с утра потратили в ТРИ раза больше времени чтобы добраться в центр из-за всего лишь одного утырка в левом ряду.
    Власне, можливіть грантового фінансування розглядається як одна з найімовірніших. Тільки ви потім не виїжджайте і навіть не ступайте на велодоріжку, ок? Ви ж не хочете, щоб за ваші податки її будували... для безпеки ваших же дітей...

  19. #159
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Цитата Допис від Гагаринский Переглянути допис
    Это по чьей классификации?
    За класифікацією усього розвиненого світу:



  20. #160
    Аватар для DiMMMaS
    Реєстрація
    17 листопад 2006
    Звідки Ви
    %earth%\ Ukraine\ Dnipro\ left bank.iso
    Дописів
    2 142

    Типово

    Цитата Допис від buddy Переглянути допис
    Власне, можливіть грантового фінансування розглядається як одна з найімовірніших. Тільки ви потім не виїжджайте і навіть не ступайте на велодоріжку, ок? Ви ж не хочете, щоб за ваші податки її будували... для безпеки ваших же дітей...
    Могу железно обещать, что если велодорожка появиться на Новом мосту в ущерб другим полосам движения, то я буду первым кто прокатится по ней на своем авто...

Сторінка 8 з 92 ПершаПерша 12345678910111213141516171858 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті